7 + 7 =

Naświetlanie matryc CTP

Płyty wykonane na Kodak Trendsetter 400
płyty bezprocesowe w technologii Thermal Direct do formatu B2.

Przykładowe ceny naświetlania matryc .

Ostateczna cena zależy od ilości świeconych płyt miesięcznie i jest indywidualnie ustalana.
Przy stałej współpracy transport gratis.

 

  • Maszyna KBA płyta 575 x 745 mm – od 25 zł

  • Maszyna Dominant/Polly płyta 530 x 650 mm – od 23 zł

Impozycja (montaż) w cenie płyt.

Kodak Trendsetter 400

Nasze płyty eliminują potrzebę obróbki chemicznej po naniesieniu obrazu.

Płyty bezprocesowe Kodak Thermal Direct wywoływane są na maszynach drukarskich, dzięki czemu wyeliminowano potrzebę stosowania procesora płyt. Wyobraź sobie co ominiesz: koszty zakupu i utrzymywania procesora, prowadzenia linii zasilania elektrycznego i podłączeń do instalacji wodnej, koszty odczynników (zakupu, przechowywania, przygotowania i usuwania).

Wszystko to Ciebie nie dotyczy.

Płyty Thermal Direct nie wymagają nawet płukania,czyszczenia ani gumowania. Wystarczy je naświetlić, zainstalować na maszynie drukarskiej i przystapić do drukowania.

Szybsze przygotowanie płyt oznacza większą wydajność.

Cykl wykonania płyt Thermal Direct jest krótszy. Mówiac krótko, skrócony cykl produkcyjny, płyty te zapewniają wzrost wydajności, jakiej potrzebujesz dla zwiększenia efektywności i zysków.

Uproszczenie prac przy jakości, jaką zapewnia system termiczny CTP.

Płyty Kodak Thermal Direct, zapewniają jakość, rozdzielczość, dokładność, niezawodność i powtarzalność, jakiej oczekuje siê od płyt termicznych Kodak, bez potrzeby instalowania i utrzymywania procesora płyt. Eliminacja chemicznej obróbki płyt nie tylko usuwa centrum kosztów, lecz równie zródło niestabilności. Dzięki płytom Thermal Direct, obraz naniesiony w naświelarce całkiem prosto przekształca się w obraz uzyskany na maszynie drukarskiej.

Łatwość ustawienia, łatwość usunięcia.

System CTP stosujący płyty Thermal Direct jest łatwy w ustawieniu co procentuje oszczednościami czasu i pieniędzy. Płyty te mogą być naświetlane przez większość z naświetlarek termicznych po wykonaniu minimalnych ustawieñ parametrów nanoszenia obrazu. Ich tradycyjnie uziarniona i anodyzowana powierzchnia aluminiowa ma przyjazny widok i odczucie, jak równie cechuje siê dużą tolerancję na naświetlanie.

Odpowiedzialność za środowisko.

Brak procesora płyt oznacza brak odpadów po procesorze. Pożegnaj się z neutralizacją oraz procedurami wstępnego uzdatniania. Płyty Thermal Direct eliminują wszystkie problemy związane z obróbką i składowaniem odpadów.

Przeszłość i przyszłość innowacji.

Kodak jest światowym liderem wsród producentów płyt cyfrowych. Termiczna technologie CTP wynaleźliśmy w roku 1995, co od tej pory stanowi dla nas zobowiązanie do dostarczania innowacyjnych rozwiazań w zakresie płyt cyfrowych. Technologia zastosowana w płytach Kodak Thermal Direct ustanowiła nowy standard w bezprocesowym termicznym nanoszeniu obrazu.